gospodarka odpadami w Krakowie - kontenery na odpady

Gospodarka odpadami w Krakowie – jakich śmieci można pozbyć się w ramach usług gminnych, a jakie trzeba wywozić prywatnie?

Gospodarka odpadami obejmuje całość procesów związanych między innymi ze zbieraniem, przetwarzaniem czy prowadzeniem miejsc unieszkodliwiania odpadów. Postępowanie z różnymi rodzajami odpadów reguluje obecnie znowelizowana w 2011 roku tzw. ustawa śmieciowa. Jak wygląda wywóz śmieci na terenie Krakowa?

Sprzątanie strychu - odpady przeznaczone do wyniesienia w Krakówie

Zagracone poddasze i strych – dlaczego warto je posprzątać?

Jedną z zalet mieszkania w domu jednorodzinnym jest posiadanie poddasza lub strychu. Niestety są to miejsca, do których zaglądamy rzadko, co skłania nas do wykorzystywania tych pomieszczeń jako składowiska różnego rodzaju odpadów. Jakie niesie to za sobą zagrożenia? Dlaczego sprzątanie strychów i wywóz odpadów warto zlecić fachowcom?

Meble przeznaczone do utylizacji w Krakowie

Odbiór starych mebli z mieszkania – jak sprawnie zorganizować sprzątanie mieszkania przed remontem

Przed Tobą generalny remont mieszkania? Musisz wysprzątać wszystkie pomieszczenia i usunąć z nich niepotrzebne przedmioty? Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, jak przeprowadzić cały proces szybko i sprawnie. Dlaczego warto skorzystać z usług firm zajmujących się odbiorem starych mebli?