O firmie Max-Gruz

Firma MaxGruz od momentu założenia - czyli 2015 roku - z sukcesami działa w branży wywozu śmieci. Obszarem działań jest teren Krakowa oraz okolice. Kluczowe usługi to udostępnianie kontenerów na gruz oraz kontenerów na śmieci. Kolejny obszar działań to wywóz odpadów i prace porządkowe po wyburzeniach oraz rozbiórkach. Doświadczenie nabyte podczas pracy, zróżnicowany rodzaj zleceń oraz dobra znajomość branży sprawiają, że oferowane usługi są wysokiej jakości, co idzie w parze z atrakcyjnym cennikiem.

Świadczymy usługi kompleksowej organizacji kontenerowego wywozu odpadów budowlanych:

  • gruzgruzu
  • ziemiaziemi
  • śmieciśmieci
  • złomzłomu
  • prace porządkowejak również prace porzadkowe z wyburzeń i rozbiórek budynków
  • pługodśnieżanie oraz opróżnianie mieszkać i piwnic

Indywidualne podejście do zlecenia

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm, oraz instytucji. Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta - dlatego każdorazowo dostosowujemy się do jego potrzeb. Zapewniamy profesjonalne świadczenie usług o najwyższej jakości, przystępne ceny, oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Gwarantujemy dużą elastyczność podczas realizacji zleceń, możliwość negocjacji cen. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty wymagane do prowadzenia tego rodzaju działalności. Prowadzimy działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami i w trosce o środowisko naturalne. Dokumenty dostępne do wglądu w siedzibie firmy.

Zasoby firmy maxgruz z Krakowa - kontenery na gruz, śmieci, samochód z kontenerem