Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady w Krakowie

By zapewnić Klientom z Krakowa i okolic komfortowe warunki do przeprowadzenia remontów lub porządków, oferujemy wynajem kontenerów na śmieci i odpady budowlane. W ramach usługi zapewniamy dostarczenie kontenera, oraz jego odbiór w wyznaczonym czasie - wywóz odpadów do miejsca utylizacji.

Udostępniane przez naszą firmę kontenery na odpady to gwarancja, że Państwa prace przebiegną bez problemów, a po ich zakończeniu śmieci zostaną zutylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Decydując się na ich wynajem, nie musicie Państwo martwić się ich wywozem i karami za nieprawidłowe składowanie odpadów.

Nie tylko udostępnimy Państwu kontener na gruz, ale też zadbamy o to, by na terenie prowadzenia prac zawsze panował porządek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bowiem także sprzątanie przy rozbiórkach i wyburzeniach budynku.

Wynajęty w naszej firmie kontener na śmieci może też posłużyć do składowania śniegu w razie dużych opadów.  W takich sytuacjach oferujemy Państwu również usługę odśnieżania, oraz wywóz śniegu do miejsca wyznaczonego do jego składowania.

Świadczymy również usługi porządkowania mieszkań, strychów i piwnic. Rzeczy zebranie w trakcie takich prac oczywiście składujemy we własnych kontenerach, a po zakończeniu zapewniamy ich wywóz i utylizację.

Firma MAX-GRUZ oferuje usługi, w zakresie działalności takiej jak: wywóz odpadów i wynajem kontenerów. Działalność prowadzimy na terenie Krakowa i sąsiednich gmin.

O firmie Max-Gruz

Świadczymy usługi kompleksowej organizacji kontenerowego wywozu odpadów budowlanych:

  • gruzu,
  • ziemi,
  • śmieci,
  • złomu,
  • prace porządkowe z wyburzeń i rozbiórek budynków,
  • odśnieżanie, oraz opróżnianie mieszkań i piwnic.

Skup stali i metali kolorowych

Nasza firma zajmuje się także skupem surowców tj. skup stali, oraz metali kolorowych. W przypadku zainteresowania szczegółami, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Indywidualne podejście do zlecenia

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm, oraz instytucji. Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta - dlatego każdorazowo dostosowujemy się do jego potrzeb. Zapewniamy profesjonalne świadczenie usług o najwyższej jakości, przystępne ceny, oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Gwarantujemy dużą elastyczność podczas realizacji zleceń, możliwość negocjacji cen. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty wymagane do prowadzenia tego rodzaju działalności. Prowadzimy działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami, działając zgodnie z prawem oraz w trosce o środowisko naturalne. Dokumenty dostępne do wglądu w siedzibie firmy.

Zasoby firmy maxgruz z Krakowa - kontenery na gruz, śmieci, samochód z kontenerem