Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady w Krakowie

By zapewnić Klientom z Krakowa i okolic komfortowe warunki do przeprowadzenia remontów lub porządków, oferujemy wynajem kontenerów na śmieci i odpady budowlane. W ramach usługi zapewniamy dostarczenie kontenera oraz jego odbiór w wyznaczonym czasie i wywóz odpadów do miejsca utylizacji.

Udostępniane przez naszą firmę kontenery na odpady to gwarancja, że Państwa prace przebiegną bez problemów, a po ich zakończeniu śmieci zostaną zutylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Decydując się na ich wynajem, nie musicie Państwo martwić się ich wywozem i karami za nieprawidłowe składowanie odpadów.

Nie tylko udostępnimy Państwo kontener na gruz, ale też zadbamy o to, by na terenie prowadzenia prac zawsze panował porządek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bowiem także sprzątanie przy rozbiórkach i wyburzeniach budynku.

Wynajęty w naszej firmie kontener na śmieci może też posłużyć do składowania śniegu w razie dużych opadów.  W takich sytuacjach oferujemy Państwu również usługę odśnieżania oraz wywóz śniegu do miejsca wyznaczonego do jego składowania.

Świadczymy również usługi porządkowania mieszkań, strychów i piwnic. Rzeczy zebranie w trakcie takich prac oczywiście składujemy we własnych kontenerach, a po zakończeniu zapewniamy ich wywóz i utylizację.

Firma MAX-GRUZ oferuje usługi, w zakresie działalności takiej jak: wywóz odpadów i wynajem kontenerów. Działalność prowadzimy na terenie Krakowa i sąsiednich gmin.

O firmie

Świadczymy usługi kompleksowej organizacji kontenerowego wywozu odpadów budowlanych:

  • gruzu,
  • ziemi,
  • śmieci,
  • złomu,
  • jak również prace porzadkowe z wyburzeń i rozbiórek budynków,
  • odśnieżanie oraz opróżnianie mieszkać i piwnic.

Skup stali i metali kolorowych

Nasza firma zajmuje się także skupem surowców tj. skup stali oraz metali kolorowych. W przypadku zainteresowania szczegółami, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Indywidualne podejście do zlecenia

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm, oraz instytucji. Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta, dlatego każdorazowo dostosowujemy się do jego potrzeb. Zapewniamy profesjonalne świadczenie sług o najwyższej jakości, przystępne ceny oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Gwarantujemy dużą elastyczność podczas realizacji zleceń, możliwość negocjacji cen. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy wszystkie niezbedne zezwolenia i certyfikaty wymagane do prowadzenia tego rodzaju działalności. Prowadzimy działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami, działajac zgodnie z prawem oraz w trosce o środowisko naturalne. Dokumenty dostępne do wglądu w siedzibie firmy.

maxgruz kontenery