Opróżnianie, sprzątanie strychów, piwnic, utylizacja starych mebli

W trosce o Państwa satysfakcję staramy się zaoferować mieszkańcom Krakowa i okolic sprzątanie strychów i piwnic w przystępnych cenach. Dlatego koszty każdego tego typu zlecenia ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, podobnie jak cenę załadunku gruzu oraz usług transportowych.

Koszty utylizacji starych mebli zalegających w opróżnianych piwnicach zależą zaś od objętości wszystkich wygenerowanych odpadów. Utylizacja do dwóch metrów sześciennych odpadów zmieszanych to koszt 250 złotych, natomiast za transport największej dostępnej objętości odpadów (czyli od 12 do 15 metrów sześciennych) zapłacicie Państwo 990 złotych.

Stawki za wywóz ziemi lub gruzu są niższe niż w przypadku utylizacji mebli i rozpoczynają się już od 150 złotych za 2 metry sześcienne. Natomiast w przypadku wywozu od 12 do 15 metrów koszt wynosi 450 złotych. Zarówno w przypadku odpadów pozostałych po opróżnianiu piwnic, jak i dla ziemi lub gruzu, oferujemy dwie stawki pośrednie dla objętości mniejszych niż maksymalna.

Udostępnione przez nas kontenery możecie Państwo załadować w ciągu 5 dni. Jeśli jednak specyfika prac wymaga dłuższego użytkowania, oferujemy Państwu opcję przedłużenia czasu wypożyczenia pojemnika. W takim przypadku za każdy kolejny dzień po przekroczeniu podstawowego terminu zapłacicie Państwo 20 złotych.

Cennik usług Max-Gruz:

Rozmiar Gruz/ziemia bez śmieci Zmieszane odpady różne
5-6 m3 300,00 zł 500,00 zł
7-8 m3 350,00 zł 550,00 zł
12-15 m3 - 1100,00 zł*
do 2m3 200,00 zł 350,00 zł*

*niewielka ilość gruzu

Wszystkie ceny są cenami netto do których należy doliczyć 8% VAT (transport 23%) i obowiązują na terenie gminy Kraków.

  • Załadunek gruzu  - cena ustalana indywidualnie.
  • Usługi transportowe - cena ustalana indywidualnie.
  • Opróżnianie strychów i piwnic - cena ustalana indywidualnie
  • Płatność za kontener - przy podstawieniu.

 

Dodatkowy sposób zapłaty: przelew lub forma przedpłaty. Czas załadunku max 5 dni. Za kolejne dni dodatkowa opłata 20 zł/dzień.