Cennik

W trosce o Państwa satysfakcję staramy się zaoferować mieszkańcom Krakowa i okolic sprzątanie strychów i piwnic w przystępnych cenach. Koszty każdego tego typu zlecenia ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, podobnie jak cenę załadunku gruzu oraz usług transportowych. Koszty utylizacji starych mebli zalegających w opróżnianych piwnicach zależą zaś od objętości wszystkich wygenerowanych odpadów.

Stawki za wywóz odpadów zależą od 2 czynników: rozmiaru potrzebnego kontenera oraz rodzaju odpadów (gruz/ziemia lub odpady zmieszane). W cenniku podaliśmy, jakiego rzędu są to kwoty. Osoby, które potrzebują kontenera o innej wielkości, zapraszamy do kontaktu - cenę każdej usługi wykraczającej poza poniższą tabelkę ustalamy indywidualnie.

Udostępnione przez nas kontenery możecie Państwo załadować w ciągu 5 dni. Jeśli jednak specyfika prac wymaga dłuższego użytkowania, oferujemy Państwu opcję przedłużenia czasu wypożyczenia pojemnika. W takim przypadku za każdy kolejny dzień po przekroczeniu podstawowego terminu zapłacicie Państwo 20 złotych.

Cennik usług Max-Gruz:

Rozmiar Gruz/ziemia bez śmieci Zmieszane odpady różne
6-7 m3 1000,00 zł 1500,00 zł*
12-15 m3 - 2800,00 zł

*niewielka ilość gruzu

Wszystkie ceny są cenami netto do których należy doliczyć 8% VAT (transport 23%) i obowiązują na terenie gminy Kraków.

Dodatkowe informacje na temat cennika i płatności

  • Załadunek gruzu  - cena ustalana indywidualnie.
  • Usługi transportowe - cena ustalana indywidualnie.
  • Opróżnianie strychów i piwnic - cena ustalana indywidualnie
  • Płatność za kontener - przy podstawieniu.

Dodatkowy sposób zapłaty: przelew lub forma przedpłaty. Czas załadunku max 5 dni. Za kolejne dni dodatkowa opłata 20 zł/dzień.